Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)
Pohled dopředu a zpět II, číslováno, signováno a datováno dole uprostřed tužkou 23/40 Anderle 67, vlevo dole popsáno tužkou Blick nach vorn und zurück, suchá jehla/papír, 41,5 x 63,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |